AKCE A TERMÍNY SEMINÁŘŮ

Dotazník

Než přistoupí zástupci města k práci s dokumentem NEPOPSANÝ LIST PAPÍRU, doporučujeme, aby si cvičně vyplnili formulář. kde jednotlivé otázky a části dotazníku korespondují právě s lekcemi Cyklistické akademie.

Vyplnění dotazníku v této chvíli slouží jako netradiční e-learning. Otázky mají vést k přemýšlení, proč jsou pokládány a k čemu míří. Procesních nástrojů podpory cyklistické dopravy na úrovni města je celá řada, takže lze předpokládat, že nebudete vědět, jak na danou otázku odpovědět, resp. nebudete mít pro zodpovězení relevantní data. Dotazník proto zároveň funguje jako inspirace, na co je třeba se zaměřit v dalším období. Každá otázka je napojena na lekci cyklistické akademie, která prozradí více k danému tématu.

Dotazník v elektronické podobě je pro vás připraven zde. Vyplnění dotazníku může být rozloženo do více dní. Pokud chcete vyplňovat dotazník po částech, nechte si, prosím, otevřený panel s načtenou stránkou. Vaše odpovědi na jednotlivé otázky budou uchovány i po vypnutí internetového prohlížeče (ve vašem prohlížeči musí být povolené cookies). Pokud si chcete uložit obsah stránky na svůj počítač, použijte příkaz „Uložit stránku“ (ekvivalentem je klávesová zkratka Ctrl-S). Pokud Vám nepřijde do 30 minut potvrzení přihlášky na email, kontaktujte nás: admin@virtualis.cz

 Ke stažení:naši partneři
www.ceskojede.cz     www.cyklomesta.cz     www.cdv.cz


ÚvodO akademiiRychlý přehledStrategický plánTémataSoubory ke staženíKontakty

Copyright © 2008 - 2016
Cyklokonference.cz, všechna práva vyhrazena.

mapa webu Webdesign STUDIO VIRTUALIS